WITAJ W ŚWIECIE

INTERAKTYWNYCH EKSPONATÓW!  

 


Zajmujemy się produkcją wystaw interaktywnych.

Budujemy atrakcyjne, bezpieczne i niezawodne eksponaty.

 

 

Dowiedz się więcej...

 

Get Connected. Interactive exhibition

» Zobacz więcej «

 


O nas

Produkujemy eksponaty i wystawy interaktywne od 2012 roku. Działamy na terenie Polski i Unii Europejskiej, realizujemy też zamówienia klientów z Rosji, Białorusi czy Ameryki Południowej.

Produkujemy w oparciu o najlepsze doświadczenia inżynierów, projektantów i specjalistów do spraw komunikacji naukowej, którzy realizowali projekty wystaw i eksponatów interaktywnych na całym świecie.

Posiadamy doświadczenie zarówno w projektach o charakterze edukacyjnym, jak i rozrywkowym.

Realizujemy duże i małe zamówienia. Pomagamy określić potrzeby klienta i na tej podstawie proponujemy rozwiązania możliwe do zrealizowania w zakładanym budżecie.  

Tworzymy także innowacyjne pomoce edukacyjne przydatne w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.

OFERUJEMY:

  • wystawy interaktywne na wynajem
  • opracowanie koncepcji eksponatów i wystaw interaktywnych
  • projektowanie i produkcję eksponatów i wystaw
  • udoskonalenie i modyfikacje eksponatów i wystaw interaktywnych
  • opracowanie koncepcji i produkcję innowacyjnych pomocy edukacyjnych (np. zestawów doświadczeń dla szkół)
  • serwis eksponatów

Jesteśmy częścią Inter-Aktywu, zajmującego się udzielaniem kompleksowego wsparcia dla centrów nauki i nowoczesnych muzeów.

 

Poznaj naszą ofertę...

 oferta

 


Oferta

1

PRODUKCJA EKSPONATÓW
INTERAKTYWNYCH
 

 

Projektujemy i produkujemy innowacyjne, funkcjonalne  i budzące emocje wystawy interaktywne. Stosujemy najwyższej jakości rozwiązania i używamy najlepszych materiałów. Projektujemy wystawy od wstępnej koncepcji (określenie tematyki, grupy docelowej) po fazę projektowania i produkcji. Zapewniamy dostosowanie wystawy do specyfiki miejsca, w którym będzie udostępniana zwiedzającym.

Na życzenie wytwarzamy także materiały edukacyjne z myślą o edukatorach, nauczycielach czy uczniach.

Czas produkcji eksponatu  interaktywnego

to około 12-14 tygodni od momentu złożenia zamówienia, w zależności od złożoności prezentowanych zjawisk i wielkości zamówienia. Na eksponaty udzielamy gwarancji, naszym klientom zapewniamy serwis, a także szkolenie z obsługi użytkowania eksponatu.

W wariancie mobilnym eksponatu interaktywnego wykorzystujemy sprawdzoną od wielu lat technologię eksponatów skrzyniowych, w których postument jest jednocześnie opakowaniem transportowym.

W połączeniu z odpowiednio dobranymi materiałami zewnętrznymi o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne daje to szereg korzyści:

- olbrzymią wygodę w transporcie,

- doskonałe zabezpieczenie, także najbardziej delikatnych eksponatów,

- bardzo krótki czas montażu i demontażu,

- wieloletnią trwałość,

- pełną mobilność i skalowalność wystawy.

2

WYSTAWA INTERAKTYWNA
"POŁĄCZ SIĘ!"
DO WYNAJĘCIA

 

Wystawa poświęcona tematowi komunikowania się na odległość. Ukazuje zjawiska fizyczne, przedstawia dokonania techniczne człowieka w zakresie telekomunikacji, a także skłania do refleksji nad szansami i zagrożeniami wynikającymi z rozwoju technologii. Wystawa składa się z 17 eksponatów i jest adresowana do grup familijnych i klas szkolnych. Zajmuje powierzchnię od 150 do 250 metrów kwadratowych, w zależności od aranżacji. Zainteresowanych wynajęciem zapraszamy do kontaktu!.

 

Zapewniamy projekt aranżacji przestrzeni, materiały edukacyjne, szkolenie i opiekę serwisową.

 

Minimalny czas wynajmu wystawy to 3 miesiące.

 

Dowiedz się więcej o wystawie...

3

PRODUKCJA POMOCY
EDUKACYJNYCH
 

 

Zestawy edukacyjne przydatne do prowadzenia lekcji i zajęć przyrodniczych. Z myślą o szkołach i miejscach edukacji nieformalnej stworzyliśmy pomoce przydatne do eksperymentowania.  Z naszymi zestawami można przeprowadzić warsztaty lub ciekawą lekcje, angażując uczestników i pokazując im w atrakcyjny sposób metodę naukową.

 

Obecnie oferujemy zestawy edukacyjne:

 

Papierowy recykling

Zestaw edukacyjny zawiera materiały do samodzielnego wytwarzania papieru dla 6 grup. W zestawie znajduje się bogaty materiał dla nauczyciela czy edukatora i karty pracy dla uczniów. Dzięki eduskrzynce uczestnicy zajęć mają możliwość nie tylko wytworzyć papier czerpany, ale także przeprowadzić realne eksperymenty i poznać metodę naukową w praktyce. Zestaw umożliwia wielokrotne przeprowadzanie doświadczeń. Polecamy do prowadzenia warsztatowych zajęć edukacyjnych: naukowych i artystycznych!

 

Ekologiczny plastik

Zestaw edukacyjny zawiera materiały do samodzielnego wytwarzania ekologicznego plastiku dla 6 grup. W zestawie znajdują się materiały edukacyjne: dla nauczyciela i edukatora oraz dla uczniów. Za pomocą eduskrzynki uczniowie mogą przeprowadzić prawdziwy eksperyment i wyprodukować własny plastik. Przydatne w prowadzeniu zajęć o zrównoważonym rozwoju.


Realizacje


Kontakt